Последние новости
Истории борьбы

Ольга Корнева (Санкт-Петербург)

Поробнее →

Антонина Громова (Москва)

Поробнее →

Помогать просто. Пособие по облегчению ухода за паллиативыми пациентами.

Поробнее →
Все истории →

Результати проведеня "Онко-дозору" 2021-го року.

Дата: 18 ноября 2021   Категория: Новости УФР

  Щорічна акція ОнкоДозор, яка дев’ятий рік поспіль нагадує Харків’янам про потребу пройти профілактичний огляд у лікаря онколога задля виключення діагнозу рак грудної залози, закінчилась.

  Другий рік вона проходить у реаліях епідемії короновірусної інфекції COVID – 19. Та, треба надати належне лікарям Харківського обласного центру онкології, все йде відмінно. Подяка також людям, які розуміючи відносяться щодо правила «тільки за попереднім записом».

  За місяць проходження акції 215 людей прийшли вперше. Це ознака того, що попри те, що ОнкоДозор проходе дев’ятий рік, до нас знов і знов приєднуються харків’яни.

  Майже у половини з перевірених людей лікарі визначили норму у стані здоров’я грудних залоз.

  Фіброзно – кістозна мастопатія (ФКМ) виявлено у 30% оглянутих. І тільки у 2% було визначено Susp Ca, що означає – підозра на рак грудної залози.

  Українська федерація боротьби проти раку за підтримки ГО «Центр «Рівне право на життя» висловлюють велику Подяку Компанії «Рош Україна», яка допомагає у придбанні витратних матеріалів, у тому числі голок для біопсії.

  Дуже Дякуємо наших лікарів – онкологів Харківського обласного центру онкології за витримку та розуміння.

  Хочемо ще раз нагадати всім жителям нашого міста та області:

  Ви можете в будь який час прийти у Харківський обласний центр онкології на профілактичний огляд, узявши у сімейного лікаря напрямок.