Блок пользователя
Последние новости
Истории борьбы

Анна Мелузова (Санкт-Петербург)

Поробнее →

Татьяна Кутырина (Санкт-Петербург)

Поробнее →

"У меня рак почки". Практическое руководство для пациентов и членов их семей.

Поробнее →
Все истории →

Новости онкологии

Публікації Діагностика раку на ранніх стадіях. Рекомендації

Дата: 6 марта 2017   Категория: Новости онкологии
Діагностика раку на ранніх стадіях може суттєво вплинути на рівень смертності від ракових захворювань. В умовах обмежених ресурсів рак часто діагностується на пізніх стадіях, що призводить до низьких показників виліковування і більших витрат на лікування.

Подробнее →

Фінансування закупівель препаратів для онкохворих на 2017 рік збільшиться порівняно з 2016 роком.

Дата: 10 ноября 2016   Категория: Новости онкологии
Держава в жодному разі не припиняє фінансувати лікування онкохворих. Навпаки фінансування закупівель препаратів для онкохворих на 2017 рік збільшиться порівняно з 2016 роком.

Подробнее →

"Про затвердження номенклатури лікарських засобів і медичних виробів, що закуповуватимуться на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру за державні кошти у 2016 році"

Дата: 14 июня 2016   Категория: Новости УФР
Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, пункту 9 розділу IV Положення про Експертно-технічну групу МОЗ України з питань супроводу закупівель лікарських засобів та медичних виробів у 2016 році

Подробнее →

Международный день отказа от курения

Дата: 11 февраля 2016   Категория: Новости онкологии
Ежегодно в третий четверг ноября в мире отмечается Международный день отказа от курения, установленный почти сорок лет назад Американским онкологическим обществом. По данным ВОЗ, почти миллион человек ежегодно умирает от рака легкого.

Подробнее →

У 2016 році всі централізовані закупівлі лікарських засобів будуть здійснювати міжнародні організації

Дата: 14 января 2016   Категория: Новости УФР
У 2016 році міжнародні організації закуплятимуть ліки для важкохворих українців за кошти державного бюджету в повному обсязі. У вівторок 12 січня 2016 року набуло чинності відповідне Розпорядження Кабміну.

Подробнее →