Последние новости
Истории борьбы

Помогать просто. Пособие по облегчению ухода за паллиативыми пациентами.

Поробнее →

Ольга Корнева (Санкт-Петербург)

Поробнее →

Антонина Громова (Москва)

Поробнее →
Все истории →

Новости онкологии

Рак молочной железы - бич современного общества.

Дата: 11 декабря 2018   Категория: Новости онкологии
Злокачественные опухоли являются одной из основных причин смертности в развитых странах. Существует ошибочное мнение, что это заболевание возникло недавно, однако упоминания о сходных симптомах обнаружено еще в древнеегипетских папирусах.

Подробнее →

Роль общественных организаций в профилактике и ранней диагностике рака молочной железы. Статья в медицинской газете "Здоров'я України". Жовтень 2017

Дата: 2 ноября 2017   Категория: Новости онкологии
Статья в медицинской газете "Здоров'я України". Жовтень 2017. Т.Н. Леман, исполнительный директор ОО «Центр «Равное право на жизнь».

Подробнее →

Публікації Діагностика раку на ранніх стадіях. Рекомендації

Дата: 6 марта 2017   Категория: Новости онкологии
Діагностика раку на ранніх стадіях може суттєво вплинути на рівень смертності від ракових захворювань. В умовах обмежених ресурсів рак часто діагностується на пізніх стадіях, що призводить до низьких показників виліковування і більших витрат на лікування.

Подробнее →

Фінансування закупівель препаратів для онкохворих на 2017 рік збільшиться порівняно з 2016 роком.

Дата: 10 ноября 2016   Категория: Новости онкологии
Держава в жодному разі не припиняє фінансувати лікування онкохворих. Навпаки фінансування закупівель препаратів для онкохворих на 2017 рік збільшиться порівняно з 2016 роком.

Подробнее →

"Про затвердження номенклатури лікарських засобів і медичних виробів, що закуповуватимуться на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру за державні кошти у 2016 році"

Дата: 14 июня 2016   Категория: Новости УФР
Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, пункту 9 розділу IV Положення про Експертно-технічну групу МОЗ України з питань супроводу закупівель лікарських засобів та медичних виробів у 2016 році

Подробнее →