Новости УФР

З 3 по 6 липня 2019 року в Барселоні, Іспанія відбудеться міжнародний науковий конгрес ESMO World Congress on Gastrointestinal Cancer 2019

Дата: 1 апреля 2019   Категория: Новости УФР
Ми плануємо залучити до участі в конгресі провідних українських спеціалістів, які зможуть потім поділитися отриманими знаннями з широким колом лікарів-онкологів та впровадити їх в клінічну практику.

Подробнее →

В Харьков доставили гуманитарную помощь из Австрии.

Дата: 1 апреля 2019   Категория: Новости УФР
В Харьков доставили гуманитарную помощь из Австрии. Об этом говорится в распоряжении от 20 марта, опубликованном на сайте Харьковской облгосадминистрации.

Подробнее →

Проект «Спаси сердце малыша».

Дата: 13 марта 2019   Категория: Новости УФР
С января 2019 года Благотворительная организация «Благотворительный фонд «Буду жить» в рамках проекта «Спаси сердце малыша» запустил работу сайта, который создан для сбора благотворительной помощи отделению кардиохирургии и неотложной кардиологии ГУ «Институт общей и неотложной хирургии им. В. Т. Зайцева НАМН Украины».

Подробнее →

Результати акції Онко-Дозор у 2018 році.

Дата: 30 ноября 2018   Категория: Новости УФР
З 20 жовтня до 3 листопада 2018 року у Харківському обласному центрі онкології вшосте пройшла акція Онко-Дозор – перевір грудні залози. Акція була підтримана кампанію ТОВ «Рош Україна» та Харківською обласною радою, а організована Харківським обласним центром онкології за підтримки Громадської Організації «Центр «Рівне право на життя», Українською федераціэю боротьби проти раку, та Всеукраїнською жіночою єврейською організаціэю «Проект Кешер»

Подробнее →

Онкодозор 2018. Проверь молочные железы.

Дата: 10 октября 2018   Категория: Новости УФР
20 жовтня 2018 року, до Всесвітнього дня боротьби з раком грудної залози (РГЗ), Харківський обласний центр онкології, ГО «Центр «Рівне право на життя», Українська федерація боротьби проти раку, Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проект Кешер», за підтримки Харківської обласної ради та компанії Рош Україна розпочинають вже традиційну акцію з безкоштовного обстеження грудних залоз «Онко Дозор».

Подробнее →