Последние новости
Истории борьбы

Анна Мелузова (Санкт-Петербург)

Поробнее →

"У меня рак почки". Практическое руководство для пациентов и членов их семей.

Поробнее →

Илона Васильева (Санкт-Петербург)

Поробнее →
Все истории →

Новости УФР

«Здоров’я Слобожанщини».

Дата: 24 апреля 2021   Категория: Новости УФР
Депутатка Верховної Ради, голова делегації в ПАРЄ Мезенцева Марія - Слуга народу - Округ 168 , по результатах зустрічі з пацієнтками в діагнозі «Рак молочної залози» — ініціювала, на Звернення пацієнток, роботу щодо Перерозподілу фінансування регіональної програми «Здоров’я Слобожанщини».

Подробнее →

Обізнаний – значить захищений: інформаційний проєкт «ОнкоПросвіта» в Україні.

Дата: 4 апреля 2021   Категория: Новости УФР
Одним із важливих напрямів у боротьбі з раком у всьому світі є підвищення обізнаності населення та онкологічних хворих про злоякісні новоутворення.

Подробнее →

Проект "OK.NO" від команди активної молоді України.

Дата: 2 апреля 2021   Категория: Новости УФР
Запрошуємо всіх небайдужих, хто переймається питаннями онкології, долучитись до форуму молодіжної команди «OK.NO», організованою студентами Української академії лідерства. Це дуже молода команда, яка створена у лютому 2021 року та активно займається просвітницькою діяльністю з питань онкології та її ранньої діагностики в медіа та соціальних мережах.

Подробнее →

#бесславніублюдки

Дата: 17 марта 2021   Категория: Новости УФР
Нам з вами вони пропонують лікуватися у Собачихи подорожником і святою водою. Самі ж вони, раптом що, полетять в Шаріте. Знаємо, проходили. Кожен, хто підняв руку в цьому залі, взяв сьогодні відповідальність за наше з вами життя. Просто запам'ятайте цей ліс рук. Просто запам'ятайте.

Подробнее →

Просвітницький інформаційний проект «ОнкоПросвіта»

Дата: 8 января 2021   Категория: Новости УФР
Просвітницький інформаційний проект «ОнкоПросвіта» — отримав старт у вересні 2019 року, коли одразу декілька громадських організацій розпочали співпрацю з провідними лікарями Харківського Обласного Центру Онкологіі в наперямку інформаційного забезпечення онкопацієнтів, щодо доступу до міжнародних Протоколів лікування онкопатологій.

Подробнее →