Новости УФР

Пресконференція «Лікарняні бібліотеки: новий стандарт взаємодії».

Дата: 7 октября 2020   Категория: Новости УФР
Учасники та учасниці обговорили: 1. стратегію розвитку благодійності Фонду «Харків з тобою» з залученням стандартів корпоративної соціальної відповідальності; 2. культурну, освітню та соціальну політику як інструмент згуртованості та соціальної стійкості благодійних організацій; 3. міжсекторну співпрацю: інтегрованість різних секторів і соціальну згуртованість; 3. ідеї та проєкти для розвитку.

Подробнее →

4 лютого - Всесвітній день боротьби з раком.

Дата: 4 февраля 2020   Категория: Новости УФР

Онкодозор 2019. Проверь молочные железы.

Дата: 1 октября 2019   Категория: Новости УФР
Проведення скринінгової кампанії «Онко-Дозор» з нагоди Всесвітнього дня боротьби з раком грудної залози. Дата проведення: з 19 по 25 жовтня 2019 року. Місце проведення: Харківський обласний центр онкології, вул. Лісопаркова, 2.

Подробнее →

Інтервью з Оленою Шержуковою, заступником виконавчого директора Української Федерації боротьби проти Раку, у програмі "Точка зору" від 31.07.2019.

Дата: 2 августа 2019   Категория: Новости УФР

З 3 по 6 липня 2019 року в Барселоні, Іспанія відбудеться міжнародний науковий конгрес ESMO World Congress on Gastrointestinal Cancer 2019

Дата: 1 апреля 2019   Категория: Новости УФР
Ми плануємо залучити до участі в конгресі провідних українських спеціалістів, які зможуть потім поділитися отриманими знаннями з широким колом лікарів-онкологів та впровадити їх в клінічну практику.

Подробнее →