Последние новости
Истории борьбы

Помогать просто. Пособие по облегчению ухода за паллиативыми пациентами.

Поробнее →

Ольга Корнева (Санкт-Петербург)

Поробнее →

"У меня рак почки". Практическое руководство для пациентов и членов их семей.

Поробнее →
Все истории →

#бесславніублюдки

Дата: 17 марта 2021   Категория: Новости УФР

#бесславніублюдки

Нам з вами вони пропонують лікуватися у Собачихи подорожником і святою водою. Самі ж вони, раптом що, полетять в Шаріте. Знаємо, проходили.

Кожен, хто підняв руку в цьому залі, взяв сьогодні відповідальність за наше з вами життя. Просто запам'ятайте цей ліс рук. Просто запам'ятайте.
Я знімала операцію в онкоцентрі, яка тривала 8 годин. І це не межа, бувало операції тривають по 14, 16 годин. Кілька бригад онкологів в операційній відбивають у смерті ще одне життя однієї маленької людини з запущеним раком. Але уникнути цього можна вчасною діагностикою, як це роблять в розвинутих країнах - Європі, США, Японії. Просто вчасною діагностикою.
Сьогодні
Denys Skoryi
Денис Скорий на сесії облради запропонував внести зміни до програми "Здоров'я Слобожанщини": "Зараз мова не йде про виділення коштів, зараз мова йде лише про один рядок в програмі "Здоров'я Слобожанщини". Це історичний рядок, який треба змінити. Ми пропонуємо скринінг - система первинного обстеження у безсимптомних випадках. Це дві складові: перша - закупівля тестів для визначення ризиків раку, і друга річ - ми хочемо обладнати для області пересувну станцію, умовно кажучи - трейлер, в якому стоятиме мамограф, гінекологічне крісло, ультразвуковий апарат та базова лабораторія. Ця діагностика на колесах зможе дістатися у найвіддаленіші куточки області".
- В нас і так є мамографи в усіх поліклініках, і гінекологи! Нехай йдуть на профогляди! - апелюють з зали.
- Ви - директор науково-дослідного інституту, а кажете про методики, які застосовувалися в минулому столітті! Скринінг використовується десятиліттями в Європі, США, Японії. В Японії подолати проблему вдалося тільки завдяки скринінгу! - намагається донести Скорий.
І просто на пальцях пояснює:
"Зараз в залі 150 депутатів, працівників ХОДА, облради, і за статистикою це означає, що в залі є три особи, які вже хворіють на рак. На жаль ще у 15 буде рак впродовж життя. Але врятувати життя може дуже простий тест, який коштує може трохи більше ніж 100 грн і за декілька хвилин люди зможуть дізнатися чи є ризик розвитку раку. Сьогодні є можливість, яка випадає нечасто - врятувати кілька тисяч життів вже сьогодні. І серед них є ті 15, що сидять в цьому залі".
- Типун тебе на язык! - закричали вони.
- К психиатру! - закричали в залі депутати.
- Що він таке каже? - зарипіли крісла під депутатами.
- Зачем вы такое говорите? - запереживав якийся дядько.
- Я перепрошую, це статистика! - намагається переконати Денис Скорий.
- Голосуємо!
За - одиниці. Проти - ліс рук.
Ату його, ату!
Спалити на кострі!
Розіп'яти на фіг!
Тьху, тьху, тьху.