Последние новости
Истории борьбы

"У меня рак почки". Практическое руководство для пациентов и членов их семей.

Поробнее →

Антонина Громова (Москва)

Поробнее →

Ольга Корнева (Санкт-Петербург)

Поробнее →
Все истории →

Просвітницька інформаційна компанія «ОнкоПросвіта».

   Проект розпочато у 2020 році у м. Харків, при інформаційній підтримці National Comprehensive Cancer Network® (NCCN®)— Американьска Національна комплексна онкологічна мережа, яка об’єднує 27 провідних онкологічних центрів, присвячених догляду за пацієнтами, дослідженням та освіті.
   

  Місія проекту:
Підвищити поінформованість мешканців України про сучасні підходи і методи лікування онкологічних патологій.
   

  Стислий опис проекту:
   Друк та розповсюдження покрокових посібників NCCN для пацієнтів, які містять:
• Зручна та зрозуміла для пацієнта інформація щодо діагнозу, його діагностиці та лікуванню, заснованих на всесвітньому досвіді
• Запитання, які слід задавати лікарям
• Зручні для пацієнта ілюстрації та схеми
• Словники термінів та скорочень
   

«Посібники для пацієнтів» безкоштовно роздаються пацієнтам та їх рідним у профільних комунальних закладах, передаються у «Лікарняні бібліотеки» Харкова та Харківської області. Співробітники компанії-донора отримають можливість пройти обстеження та зробити ранню діагностику онкологічних захворювань без відриву від виробництва. Обстеження проводять ведучі профільні спеціалісти безпосередньо на території компанії-донора .
   Посібники можна переглянути за посиланням https://www.nccn.org/patients/guidelines/cancers.aspx
   

Стадія розвитку проекту станом на листопад 2020.

· Отриманий дозвіл на друк від NCCN «Посібників для пацієнтів» російською мовою в Україні (підписано договір на один рік).
· Надруковано два «Посібника для пацієнтів накладом 1000 примірників кожен
· Проведено обстеження співробітників двох підприємств — Книжкова Фабрика «Юнісофт» та АТ Харківський машинобудівний завод "Світло шахтаря" компанії Корум Груп

Контакти для співпраці:
Фельдман Світлана, тел. +380504016922, svitlana.d.feldman@gmail.com
Лєман Тетяна , тел +38(050)651-50-28 tetianaleman@gmail.com

 

Вся информация касательно лекарственных препаратов размещена с целью общего информирования и не является рекламой. Информация предназначена исключительно для медицинских и фармацевтических работников. Подтвердите, пожалуйста, что Вы являетесь специалистом в области здравоохранения/фармацевтом/медицинским сотрудником.

 

Вся інформація щодо лікарських препаратів розміщена з метою загального інформування і не є рекламою. Інформація призначена виключно для медичних, фармацевтичних працівників. А також, пацієнтів, яким було поставлено діагноз: рак різних нозологій, розсіяний склероз, легеневий фіброз, і котрим лікар призначив лікування рецептурними препаратами. Підтвердіть, будь ласка, що Ви є таким пацієнтом, або фахівцем в галузі охорони здоров'я / фармацевтом / медичним співробітником.