Миколаївський обласний онкодиспансер отримав у подарунок діагностичне обладнання

Дата: 28 октября 2014   Категория: Новости УФР

Під час робочого візиту до обласного онкологічного диспансеру голови Миколаївської облдержадміністрації Вадима Мерікова та представників обласної виконавчої та законодавчої влади Всеукраїнська громадська організація по боротьбі з раком «Центр равное право на жизнь» передала керівництву закладу сертифікат на портативний апарат УЗД для скринінгу раку молочної залози на ранніх стадіях захворювання.

 Цей апарат буде встановлено у пересувній поліклініці та задіяно у профілактичних обстеженнях населення Миколаївської області.

 Під час візиту почесні гості також оглянули поліклінічне та інші відділення онкодиспансеру, ознайомились з умовами роботи та прийому пацієнтів. Головний лікар закладу Михайло Терзійський продемонстрував їм оновлені приміщення та кабінети і поінформував, що на поточний ремонт поліклінічного відділення обласного онкологічного диспансеру було витрачено 120 тисяч гривень (з них: 91 тисяча гривень – бюджетні кошти, решта спонсорська допомога у вигляді будівельних і господарських матеріалів). Нині за один день поліклінічне відділення приймає близько 350 пацієнтів. У всіх приміщеннях оновлено колір стін, розставлені новенькі зручні дерев’яні лавки, розширені холи. Відкрито ще одну операційну. Працює урологічна служба.

 Протягом декількох останніх років у Миколаївському обласному онкологічному диспансері було відкрито кабінет патології шийки матки, організовано палати денного перебування для проведення амбулаторної хіміотерапії, впроваджено метод ФГС з відео системою, хірургічні операції з використанням лазеру, та робота з удосконалення триває. Наприклад, для профілактики онкологічних захворювань в коридорах закладу встановлено два монітори, які транслюють санітарно-просвітницькі відеоролики. Це дає змогу підвищувати обізнаність пацієнтів, їх близьких, відвідувачів.